OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Processor
fa: پردازشگر

en: Owner
fa: مالک

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
