OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Processor
fi: Prosessori

en: Owner
fi: Omistaja

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut
