OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Processor
gl: Procesador

en: Owner
gl: Propietario

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
