OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Updated
ja: 更新

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Processor
ja: プロセッサー

en: Owner
ja: 所有者

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Changed
ja: 変更済
