OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
