OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Download
pt: Descarregar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Processor
pt: Processador

en: Owner
pt: Proprietário

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado
