OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Owner
ug: ئىگىسى
