OpenAI Batch (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Owner
az: Sahib

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
