OpenAI Batch (1.0.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Processor
ca: Processador

en: Owner
ca: Propietari

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
