OpenAI Batch (1.0.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Processor
hr: Procesor

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Authored on
hr: Izrađeno
