OpenAI Batch (1.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
