OpenAI Batch (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
