OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Refresh
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Processor
ar: معالج

en: Owner
ar: المالك

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
