OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Owner
be: Уладальнік

en: Authored on
be: Дата:
