OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Refresh
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Processor
da: Behandler

en: Owner
da: Ejer

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Processed
da: Behandlet
