OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
