OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe
