OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
