OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Updated
it: Aggiornato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Processor
it: Processore

en: Owner
it: Proprietario

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Processed
it: Processato
