OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Refresh
nl: Verversen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Processed
nl: Verwerkt
