OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored on
nn: Skrive
