OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Owner
sk: Vlastník

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
