OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
