OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
