OpenAI Batch (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Refresh
tr: Yenile

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Processor
tr: İşlemci

en: Owner
tr: Sahibi

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Endpoint
tr: Uç nokta
