OpenAI Client (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: root
ne: मूल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
