OpenAI Client (1.1.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Model
lv: Modelis

en: Amount
lv: Summa

en: Send
lv: Sūtīt

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Example
lv: Piemērs

en: Tools
lv: Rīki

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
