OpenAI Client (1.1.4) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Image size
id: Ukuran gambar

en: Description
id: Deskripsi

en: On
id: Pada

en: Message
id: Pesan

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Off
id: Matikan

en: Custom
id: Tersuai

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Details
id: Rincian

en: Amount
id: Jumlah

en: Send
id: Kirim

en: Owner
id: Pemilik

en: Example
id: Contoh

en: Tools
id: Alat

en: log
id: Catat

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Models
id: Model
