OpenAI Client (1.2.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Details
bg: Детайли

en: Id
bg: Номер

en: Send
bg: Изпрати
