OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Settings
oc: Paramètres

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Languages
oc: Lengas

en: Copy
oc: Copiar

en: Translation
oc: Traduccion
