OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Model
sv: Modell

en: Select all
sv: Välj alla

en: Languages
sv: Språk

en: Copy
sv: Kopiera

en: Translation
sv: Översättning
