OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Deselect all
bo: ཡོངས་འདེམས་དོར་བ།།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར
