OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Service Provider
eu: Zerbitzu Hornitzailea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Translation
eu: Itzulpena
