OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Settings
is: Stillingar

en: Text
is: Texti

en: Languages
is: Tungumál

en: Translation
is: Þýðing
