OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Language
et: Keel

en: Settings
et: Seaded

en: Text
et: Tekst

en: Model
et: Mudel

en: Select all
et: Vali kõik

en: Languages
et: Keeled

en: Copy
et: Kopeeri

en: Translation
et: Tõlge
