OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Text
hi: लेख

en: Select all
hi: सबका चयन करें

en: Languages
hi: भाषायें

en: Copy
hi: प्रतिलिपि

en: Translation
hi: अनुवाद
