OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Settings
it: Impostazioni

en: Text
it: Testo

en: Model
it: Modello

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Languages
it: Lingue

en: Copy
it: Copia

en: Translation
it: Traduzione
