OpenAI Translation Toolbox (1.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Settings
cs: Nastavení

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Languages
cs: Jazyky

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Translation
cs: Překlad
