OpenAM API (2.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: content type
pt: tipo de conteúdo

en: Attributes
pt: Atributos

en: Logout
pt: Terminar sessão
