OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: content type
et: sisutüüp

en: Attributes
et: Omadused

en: Logout
et: Logi välja

en: Uri
et: URI
