OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: content type
sk: typ obsahu

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Logout
sk: Odhlásiť sa
