OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Attributes
ar: سمات

en: Logout
ar: خروج

en: Uri
ar: عنوان الUri
