OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: content type
da: indholdstype

en: Attributes
da: Attributter

en: Logout
da: Log ud

en: Uri
da: URI
