OpenAM API (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: content type
hu: tartalomtípus

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: headers
hu: fejlécek
