OpenBusiness Profile (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (111 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: Article
cs: Článek

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Picture
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: All
cs: Vše

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Fields
cs: Pole

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: next
cs: další

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: prev
cs: předchozí

en: Languages
cs: Jazyky

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Website
cs: Webová stránka

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Tabs
cs: Záložky

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Translation language
cs: Jazyk překladu

en: Translation
cs: Překlad

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Translate
cs: Přeložit

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: Master
cs: Nadřízené

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: User interface translation
cs: Překlad uživatelského rozhraní

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
cs: Zadejte seznam oddělený čárkami. Například: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: Continuing on
cs: Pokračování na

en: Set a language as default
cs: Nastavit jazyk jako výchozí

en: Filter the search
cs: Filtrovat výsledky vyhledávání

en: Apply your search criteria
cs: Použít vaše vyhledavací kritéria.

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
cs: Pro použití vyhledavacích kritérií, klikněte na tlačítko<em>Filtrovat</em>.

en: Validate the translation
cs: Validovat překlad

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.
