OpenBusiness Profile (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (59 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Article
sr: Чланак

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Role
sr: Улога

en: Log in
sr: Пријави се

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort Criteria
sr: Критеријум сортирања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Create account
sr: Региструјте се

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Languages
sr: Језици

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Translation
sr: Превод

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Language name
sr: Назив језика

en: Select language
sr: Изаберите језик

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Site branding
sr: Лого

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]

en: View or edit the configuration.
sr: Погледајте или уредите подешавања.

en: Add, rearrange or remove filters.
sr: Додај, пресложи или уклони филтере.

en: Sort actions
sr: Акције сортирања

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
sr: Додај, пресложи или уклони правила сортирања.
