OpenBusiness Profile (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Language
hr: Jezik

en: Article
hr: Članak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Fields
hr: Polja

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: next
hr: sljedeći

en: Role
hr: Uloga

en: Log in
hr: Prijava

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Sort Criteria
hr: Kriteriji sortiranja

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: prev
hr: prethodni

en: Languages
hr: Jezici

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Translation
hr: Prijevod

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: Select language
hr: Odaberite jezik

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
