OpenBusiness Profile (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
