OpenBusiness Profile (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Send
bg: Изпрати

en: next
bg: Следваща

en: Role
bg: Роля

en: Log in
bg: Вход

en: Blog
bg: Блог

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Authored on
bg: Написано на

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Languages
bg: Езици

en: Right
bg: Дясно

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Translate
bg: Преведи

en: Language name
bg: Име на език

en: Select language
bg: Избери език
