OpenBusiness Profile (8.x-1.2) - en to fy translation catalogue (19 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: Search
fy: Sykje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Contact
fy: Kontakt

en: Comment
fy: Reaksje

en: next
fy: folgjende

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Languages
fy: Talen

en: Language code
fy: Taalkoade

en: Translate
fy: Oersette

en: Not specified
fy: Net oantsjutte
